ELSŐ HELY ORSZÁGOS VERSENYEN

„Fogom a kezed”

Újabb kiemelkedő eredményt értek el a Bükkalja Általános Iskola 2. osztályos tanulói.

Kiss Csenge, Fábri Milán és Stiffel Áron még februárban nevezett be a Fogom a kezed országos levelezős projektversenyre. A feladatlapokat, melyek érdekes és kreatív feladatokat tartalmaztak a barátságról, a szeretetről, az önzetlenségről és a segítőkészségről márciusban kapták meg a gyerekek, amikor a koronavírus járvány miatt már a tantermen kívüli oktatás folyt.

A megnövekedett otthoni tanulás mellett a három tanuló vállalta, hogy egymás között felosztva megoldja a klasszikus és kortárs írók és költők műveiből összeállított feladatsort.

A folyamatos kapcsolattartás, a pontos összehangolás, a szülők önzetlen segítsége és a gyerekek lelkesedése, kitartása meghozta az eredményt. Az elérhető 100 pontból, a kis csapat 100 pontot ért el, ezzel az I. helyen végzett.

Gratulálok! vagyis „Fogom a kezed”

Jankóné Jónás Zsuzsanna felkészítő nevelő