Sziporkáztak a másodikosok

Iskolánk tanulói ebben a tanévben először vettek részt a Sziporka Országos Matematika Versenyen. Hócza Zoltán Előd és Kovács-Hagyó Zoltán 2. osztályos tanulók a novemberben induló 3 fordulós levelezőversenyen a felelet-választós és kifejtős feladatok megoldásai alapján EZÜST fokozatot szereztek, a 88 indulóból a 12. és a 13. helyen végeztek.

A verseny eredményét 2020. március 20-án hirdették ki. Ekkor már iskolánkban is a tantermen kívüli digitális oktatás folyt, emiatt személyesen nem gratulálhattunk a szép eredményhez. Ezt majd mindenképp pótoljuk!

A két matematikát szerető kisfiúnak azt kívánom, hogy Számországban még sokáig sziporkázzon tudásuk, oldjanak meg sok matematikai, logikai feladatot maguk örömére, szerezzenek dicsőséget szüleiknek és a Bükkalja Általános Iskolának.

Büszke vagyok kis tanítványaimra!

Jankóné Jónás Zsuzsanna

2. osztályos tanító

Bogács, 2020. április 7.

Hozzászólások lezárva.