2. helyezés a vármegyei döntőn

Május 21-én Miskolcon, az Egyetem műfüves pályáján rendezték meg a Kisiskolák Sportversenye Diákolimpia Labdarúgás vármegyei döntőjét. A fiúk a csoportmeccsek során Aszaló és Lebesbénye iskoláival mérték össze tudásukat, majd…

Folytatódik…

Hadapród rajzpályázat

Iskolánk hadapródos diákjai az „Adj pennámnak erőt” címmel indított rajzpályázatra készítettek pályaműveket, melyek a faliújságunkra is felkerültek. A gyerekek a hőseiket ábrázolták a rajzokon.