Május 21-én Miskolcon, az Egyetem műfüves pályáján rendezték meg a Kisiskolák Sportversenye Diákolimpia Labdarúgás vármegyei döntőjét. A fiúk a csoportmeccsek során Aszaló és Lebesbénye iskoláival mérték össze tudásukat, majd…
Iskolánk hadapródos diákjai az „Adj pennámnak erőt” címmel indított rajzpályázatra készítettek pályaműveket, melyek a faliújságunkra is felkerültek. A gyerekek a hőseiket ábrázolták a rajzokon.
Eljött a gyereknap is a Tagiskolánkba. Június 19.-én csütörtökön megtartottuk a gyereknapot.Reggeli érkezést követően volt egy kis zenés torna, majd elkezdődtek a programok.Az udvaron volt ügyességi verseny, csillám…