Akikre büszkék vagyunk!

Fábri Milán és Stiffel Áron, iskolánk 2. osztályos tanulói a nyár folyamán ismét kimagasló eredményt értek el országos tanulmányi versenyen. Most egy 3 fordulós levelezős olvasóversenyen remekeltek. A verseny a tavaszi hónapok mindegyikében tartogatott valami izgalmat; egy-egy összetett feladatsorból álló feladatlapot és egy modern olvasónaplót, lapbook-ot kellett beküldeni a gyerekeknek. A szervezők júniusban tették közzé az elért helyezéseket, júliusban a türelem kapott legfontosabb szerepet, s augusztus első hetében átvehették a tanulók az I. helyezésért járó, megérdemelt jutalmakat és oklevelet.

Az olvasásélmény, a sokféle képességet, készséget igénylő érdekes feladatok hatékonyan hozzájárultak mindkét fiú személyiségfejlődéséhez, emellett több témában is gyarapíthatták ismereteiket.

A koronavírus járvány ideje alatt a tanulók versenyben való részvétele nem lett volna sikeres a szülők összehangolt együttműködése nélkül. Köszönet érte.

Gratulálok a szép eredményhez! További sikereket kívánok.

Jankóné Jónás Zsuzsa felkészítő nevelő