Szépíró verseny

szepiras_verseny_108Ebben a tanévben iskolánk 9 tanulóval nevezett be az V. Országos Szépíró Versenyre, melyet a Sajátos Nevelési Igényű tehetségeket Segítő Tanács és a Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány szervez.

A verseny célja a kézírás fontosságára való figyelemfelhívás, a sajátos nevelési igényű gyermekek pozitív megerősítése.

Az iskolai fordulóban induló tanulóink: Farkas Gyula, Farkas Kamilla, Kolompár Emília Tünde 3. osztályos, Farkas Roland, Farkas Virág, Vadászi Vanda Vanessza 4. osztályos, Szitai Ödön 5. osztályos és Czagány Kitti 6. osztályos tanulók.

Továbbjutók a járási versenyre: Farkas Virág, Farkas Roland 4. osztályos, Kolompár Emília Tünde 3. osztályos, Szitai Ödön 5. osztályos és Czagány Kitti 6. osztályos tanulók.  További sikeres versenyzést kívánunk nekik!

Kis Katalinszepiras_verseny_106szepiras_verseny_101

Hozzászólások lezárva.