Szép siker a Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi fordulóján

Dobos Bendegúz Tamás, Dobos Pongrác László és Majnár Dominik 4. osztályos tanulók már az elmúlt tanévben is részt vettek a Curie Alapítvány által szervezett Környezetvédelmi Emlékversenyen. A környezetvédelem iránti elkötelezettség felkeltette a tanulók érdeklődését idén is, s buzgón fogtak bele a megjelölt témakörök (Lételemünk a víz, Duna-Dráva Nemzeti Park) részletes megismerésbe.

Ennek köszönhetően a három levelezős forduló alapján tanulóink bejutottak a 2018. február 17-én Miskolcon megrendezett területi döntőre. Az itt elért kiváló teljesítményükre méltán lehetünk büszkék, ugyanis első helyen kaptak meghívást az országos döntőre, melyet április 21-én Szolnokon rendeznek.

Felkészítő nevelőként kívánok a további felkészüléshez kitartó szorgalmat, lelkesedést és kiapadhatatlan tudásvágyat a három fiúnak.

Köszönöm a szülők támogatását.