Karácsonyi ünnepségünk

Köszönet és dicséret illeti azokat a bogácsi általános iskolai tanulókat , akik a karácsony ünneplésére készülve egy kedves, tanúságos történetet jelenítettek meg december 20-án a helyi Közösségi házban.

A lelkes kis csapat egy szegénységben élő kisgyermek álmának megvalósulását mutatták be. A névtelen idegen- jótevő vezeti rá az időközben – az idegennek köszönhetően- meggazdagodott és fiatal emberré felnőtt gyermeket, hogy az igazi boldogság az, ha a gazdagságunkat, boldogságunkat megosztjuk másokkal.

Külön köszönet illeti Magyar Gyula „bácsit”, aki szívesen vállalta az idegen szerepét! Köszönet illeti azokat is, akik valamilyen módon segítettek a műsor megvalósításában. Az Egererdő zrt. karácsonyfáiért és a közbenjárónak is- Vígh- Mucsonyi Ilonának- hála és köszönet. Örömünkre szolgált a kollégákkal és gyerekekkel való együttműködés.

Pintér Sándorné