Diákolimpia megyei elődöntő: második hely

Iskolánk fiú tanulói május 3-án Mezőnyárádon vettek részt a diákolimpiai kisiskolás labdarúgáson. A megyei elődöntőn a Mezőnyárád és a Mezőnagymihály csapataival mérkőztünk meg, fordulatos, izgalmas meccseket játszottunk.
Első összecsapásunk a Mezőnyárád ellen volt, melyet nagy lelkesedéssel kezdtünk, jó volt a védekezésünk, támadásban azonban nem teljesen találtuk a helyünket. Küzdelmes mérkőzésen 3:1-es vereséget szenvedtünk.
A Mezőnagymihály ellen ki-ki meccset játszottunk, rendes játékidőben döntetlen volt az állás, azonban a büntetőpárbajt sikeresen megnyertük 2:1-re.
A megyei elődöntőn a II.helyet szereztük meg, a megyei döntőre a Mezőnyárád csapata jutott tovább. Gratulálok a fiúknak az első diákolimpiai részvételért, tisztességesen helytálltunk!
Iskolának képviselték: Szitai Róbert, Farkas Kevin Márk (6.osztály), Farkas Balázs (7.oszt.), Horváth Gyula, Szabó Péter, Szitai József, Szitai Zsolt (8.o.) tanulók. Felkészítő tanár: Duchony Tímea