Lázár Ervin Program: egri színházlátogatás

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma idén elindított programja minden általános iskolás számára biztosítja, hogy eljuthasson kulturális intézményekbe. Iskolánk 3. és 5. osztályos tanulói Egerben jártak 2019. november 25-én osztályfőnökök kíséretében /Kissné Sereg Erzsébet és Szabó László/.

A Gárdonyi Géza Színházban tekintettek meg egy kedves iskolásoknak szóló darabot. Sétáltak a Dobó-téren, városnézéssel gazdagították ezt a tartalmas délutánt.

Iskolánk is kiemelten fontosnak tartja, hogy tanulóink a tanórákon kívül játszva, szórakozva szerezhessenek ismereteket. Ezt a célt szolgálja a Lázár Ervin Program, amely az összes általános iskolás tanuló számára lehetővé teszi, hogy évente egyszer eljuthasson színházi, tánc- vagy cirkuszi előadásra, őshonos állatok bemutatóhelyeire.

Hozzászólások lezárva.